Obóz Rekreacyjno-Odznakowy

Kto nas zna wie już, że Łyna się zatrzęsie jak nas zobaczy!
19.08.2018 – 02.09.2018

ZAPISZ SIĘ >>

19.08.2018 – 02.09.2018

Jeżeli chcesz spędzić końcówkę lata w sposób najfajniejszy z możliwych, to koniecznie musisz pojechać z nami do Łyny!

 

UWAGA: BRAK MIEJSC NA 1 TYDZIEŃ OBOZU

MAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA NA 2 TYDZIEŃ 🙂

 Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych, początkujących i starych koniarzy, starych i młodych (ale nie za młodych – musisz już posiadać dowód osobisty:P)

Co będziemy robić?

To, co Tygryski lubią najbardziej!

Jeździć konno

– pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Codziennie na ujeżdżalni i w terenie, jazdy dla początkujących i zaawansowanych, w niewielkich grupach, na dobrze wyszkolonych i przyjaznych koniach (jedna jazda dziennie trwająca 1,5 – 2 h). W pierwszym tygodniu obozu odbędzie się również szkolenie przygotowujące do egzaminu na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką PZJ, zakończone egzaminem (2 jazdy dziennie po 60 min, w czasie których szlifować będziemy program ujeżdżeniowy i skokowy). Szkolenie odznakowe przeznaczone jest dla osób zaawansowanych (dopłata za szkolenie 250zł do ceny obozu rekreacyjnego+egzamin 150zł).

Imprezować

– codziennie przy dźwiękach gitary lub muzyki. Kultywować będziemy tradycje jeździeckie, prześpiewamy cały szarżowy śpiewnik!

UWAGA! w tym roku będzię też możliwość nauki gry na gitarze!!!

Wachtować

– pracować jeden dzień w stajni i jeden dzień w kuchni. Każdy z was będzie miał okazję zobaczyć jak wygląda życie w stajni od kuchni i życie w kuchni od kuchni! Nie bójcie się –  wszystkiego was nauczymy.

Odpoczywać

– każdy na swój sposób, a możliwości jest wiele: kocyk, hamak, ponton, plaża, siatkówka, grzyby, wycieczki rowerowe, planszówki, bieganie nago po polach, kąpiele w jeziorach w dzień i w nocy, oglądanie jazd z loży szyderców itp.

Kadra:

Weronika Nadara (kierownik) weronika.nadara@gmail.com
Magda Stusińska
Kacper Wołoski
Karolina Kruk
Magda „Opos” Zamojska
Ola Radziszewska

  • Poznaj nas na Facebook’u