You are currently viewing COVID-19 – Sytuacja w Stajni

COVID-19 – Sytuacja w Stajni

Mili moi,
12 dni temu Zarząd SJS zdecydował o zaprzestaniu regularnych jazd w Popówku żywiąc jednak nadzieję , że sytuacja w stosunkowo krótkim czasie wróci do normy. Jak wiemy niestety nie wraca…

W warunkach narastających obostrzeń stajnia funkcjonuje jednak bez zakłóceń dzięki ogromnemu poświęceniu wybranej grupy wachmistrzów na czele ze Sławkiem Sawalą, którym to osobom z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować !

Konie nasze żyją normalnie lekko jedynie zdziwione „emeryturką” , którą im zafundował człowieczy los…

Mamy zapewnione dostawy paszy, faktury są płacone na bieżąco, a niepotrzebne koszty i zbędne wydatki ucinane.

Jednakże, pomimo zapobiegliwości Zarządu SJS posiadane środki w końcu się wyczerpią i dlatego też wczoraj i dziś odbyliśmy konsultacje w gronie aktywnych aby radzić nad sposobami zapewnienie podstaw egzystencji klubu w obliczu jednak narastającej epidemii koronawirusa oraz wszelkich z tego wynikających konsekwencji.

Aby poprawić sytuację finansową klubu :

1. Postanowiliśmy wznowić jazdy w Popówku ale w bardzo ograniczonym składzie osobowym i pod wyraźnymi i ściśle przestrzeganymi rygorami – stosowny komunikat pojawi się niebawem.

2. Pragniemy zaapelować do szerokiej społeczności Szarżowej o nie zwlekanie z wpłatami zaliczek na obozy w Łynie, do przeprowadzenia których przygotowujemy się z całą mocą.

3. Pragniemy zaapelować do członków klubu o bezzwłoczne opłacenie składek członkowskich w wysokości 60 zł rocznie na konto podane poniżej

4. Prosimy o włączenie się wszystkich w przekazywanie 1 % podatku OPP na SJS

5. Pragniemy także zaapelować do szerokiej społeczności członków i sympatyków naszego klubu w tym niebezpiecznym dla dalszego funkcjonowania SJ SZARŻA okresie o wpłacanie DAROWIZN, w wysokości i częstotliwości strawnej dla domowych budżetów. Szarża dawała i daje nam dużo – przyszedł czas aby spłacić zaciągnięty tutaj dług wdzięczności … Wpłat można dokonywać na konto Szarży nr 10 1050 1924 1000 0022 8888 5375 z dopiskiem DAROWIZNA.

WW grupa pracuje także nad innymi pomysłami , które mogą przynieść klubowi szybki dochód. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania swoich pomysłów oraz angażowania się w inicjatywy, które niedługo ujrzą światło dzienne. Potrzebujemy wsparcia osób znających się na wnioskach o dotacje , informatyków , copywriterów , youtuberów , osób znających się na przeprowadzaniu akcji crowdfundingowych ale także rękodzielników , którzy chcieliby przekazać swoje prace na aukcje. Jednym słowem szukamy pomysłów aby Szarża przetrwała!!! I robimy to od teraz , zaraz …bo za miesiąc może być już za późno !!!

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się w biedzie – liczymy na każdego z Was gdyż każdy, nawet najmniejszy gest ma znaczenie !!!

POKAŻMY RAZ JESZCZE NA CO STAĆ SZARŻOWICZÓW !