Członkostwo w Stowarzyszeniu

CZŁONKOSTWO W SJ SZARŻA

SZUKASZ NOWYCH WYZWAŃ I PRZYJACIÓŁ, JESTEŚ OSOBĄ AKTYWNA I CHĘTNĄ DO PRACY NA RZECZ INNYCH – ZOSTAŃ CZŁONKIEM S.J. SZARŻA – Z NAMI NIE GROZI CI NUDA LUB SAMOTNOŚĆ

Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża zostało założone przez grupę studentów, pasjonatów już w 1985 r i od tamtej pory konsekwentnie opiera swoją działalność o osoby aktywne, zainteresowane działalnością społeczną na rzecz koni, naszej stajni w Popówku i całej społeczności odnajdującej w niej swój drugi dom i miejsce na ziemi.

Zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas i pozostania Członkiem naszego Stowarzyszenia, co niesie ze sobą nie tylko możliwość realizacji swoich pasji, spożytkowania tkwiących w Tobie zasobów energii, wykazania się kreatywnością, dojrzałością i odpowiedzialnością w realizacji podejmowanych przez siebie wyzwań, ale również możliwość poznania wielu nowych osób podzielających Twoje pasje i korzystania z atrakcyjnych przywilejów.

Członkostwo w Stowarzyszeniu to również niewątpliwy prestiż bycia częścią społeczności, która z sukcesami funkcjonuje już tak wielu lat i nieustannie potwierdza podejmowanymi przez siebie inicjatywami, swoją ugruntowaną pozycję na mapie Warszawy i jej okolic.

Naszych członków dzielimy na Wspierających, Rzeczywistych i Honorowych

Głównym kryterium i atrybutem powyższego podziału jest możliwość decydowania o sprawach Stowarzyszenia i zaangażowanie w proces decyzyjny.

Członkostwo Wspierające to rodzaj stażu i tylko wstępny etap na drodze do Członkostwa Rzeczywistego, w ramach którego uzyskuje się bierne i czynne prawo wyborcze.

Członkowie Honorowi to osoby szczególne zasłużone dla SJ Szarża, które przez kilkadziesiąt lat swojej nieustannej działalności przyczyniły się do tego czym Szarża jest obecnie.

Tutaj możesz zapoznać się z zasadami regulującymi kwestie członkowskie w ujęciu skondensowanym, natomiast dodatkowe informacje odnajdziesz w statucie SJ Szarża.

Proponujemy również inny podział Członkostwa, związany z aktywnością danego Członka w korzystaniu z usług oferowanych przez Stowarzyszenie. W tym przypadku mamy do zaoferowania Członkostwo Bazowe i Aktywne.

Jest to podział, który pozwala osobom obecnie mniej zaangażowanym jeździecko, ale bardziej emocjonalnie z naszym Stowarzyszeniem, korzystać z Członkostwa Bazowego, a Członkom jeżdżącym regularnie i uczestniczącym w obozach na naszej bazie letniej w Łynie z Członkostwa Aktywnego.

Różnica polega na wysokości opłacanej składki członkowskiej i związanym z tym zakresem usług dostępnym po specjalnych cenach z rabatami.

Nie zwlekaj z decyzją i zostań Członkiem naszej społeczności wypełniając deklarację członkowską, z której dowiesz się również w jakich, odpowiadających Ci sferach działań, możesz podejmować aktywność lub zadeklaruj inne, które nie znalazły się na liście a które według Ciebie powinny się tam znaleźć.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące członkostwa napisz do nas na adres: czlonkostwo@szarza.pl

 

Zobacz ofertę: Wczasy w siodle Mazury

Wypełnij deklarację członkowską!

Jeśli jesteś osobą, która ma ukończone minimum 14 lat (jeśli jesteś osobą niepełnoletnią musisz dodatkowo przesłać zgodę opiekunów prawnych na adres czlonkostwo@szarza.pl) i chcesz zostać członkiem S.J. Szarża wypełnij i wyślij deklarację członkowską.

Jeśli jesteś rodzicem osoby niepełnoletniej, która ma ukończone 14 lat i chce zostać członkiem wspierającym, oraz wyrażasz na to zgodę, wypełnij, podpisz i wyślij skan formularza akceptacji na adres czlonkostwo@szarza.pl

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz roczny staż członka wspierającego, masz opłaconą aktualną składkę członkowską i chcesz zostać członkiem rzeczywistymwypełnij i wyślij wniosek o członkostwo rzeczywiste.

Jeśli jesteś członkiem rzeczywistym, masz opłaconą aktualną składkę członkowską i chcesz poprzeć kandydaturę osoby ubiegającej się o status członka rzeczywistego, wypełnij i wyślij rekomendację.