Obóz 1 – Szkoleniowy

23 February 2024

Data rozpoczęcia:

23 June 2024

Szczegóły::

Baza Letnia

Obóz szkoleniowy z udziałem Piotra Piaseckiego (skoki oraz ujeżdżenie) – trenera klasy I oraz czynnego zawodnika specjalizującego się w WKKW

Treningi z trenerem: dwie jazy w ciągu dnia: trening ujeżdżeniowy i skokowy. Odbywają się one od poniedziałku do soboty. Grupy są maksymalnie pięcioosobowe. Wymagany poziom uczestników na treningi z trenerem: minimum Brązowa Odznaka Jeździecka.

Obóz przeznaczony jest dla uczestników pełnoletnich. Niepełnoletni uczestnicy mogą przebywać na obozie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej – w przypadku zapisu osoby niepełnoletniej proszę o kontakt z kierownikiem obozu.

Na cały czas trwania obozu kursantowi jest przydzielany jeden koń.
Nie ma możliwości przyjazdu z własnym koniem.

Przyjazd i zakwaterowanie: w niedzielę od 17:00, obóz kończy się w kolejną sobotę obiadem.
Obóz rozpoczynamy spotkaniem organizacyjnym w niedzielę o godzinie 18, to ważne spotkanie: omówienie zasad oraz przydziału koni.

Uwaga
Treningi z trenerem P. Piaseckim rozpoczynają się w poniedziałek.

Obozy są organizowane są w bazie letniej w Łynie na Mazurach. Uczestnicy samodzielnie dojeżdżają do bazy. Zakwaterowanie jest we własnych namiotach lub na jednoprzestrzennym poddaszu domu w Łynie. Są tam niskie łóżka z materacami, wymagane są własne śpiwory.

Wyżywienie to 3 posiłki dziennie o godzinach ustalanych w czasie obozu – mogą być zmienne w zależności od warunków pogodowych, które mają wpływ na godziny jazd konnych. Nie gwarantujemy różnych diet.

Zapraszamy do naszej bazy już od soboty 22 czerwca, można ten czas spędzić już w Łynie, w zamian za pomoc przy uruchamianiu bazy brak opłaty za tzw. waletowe.

Jest jeszcze kilka miejsc na obozie w opcji wyłącznie rekreacyjnej, bez treningów – przycisk na dole do rezerwacji właściwej opcji “Rezerwuj Obóz 1 (rekreacyjny)”.

Uczestnicy grupy rekreacyjnej jeżdżą konno 1 raz dziennie:
• 1 h lekcja na ujeżdżalni lub
• 1,5 h jazda w terenie lub
• 30 min lonża
Jazdy rekreacyjne dostosowane są do poziomu uczestnika.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłat.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trenera.

Każdego uczestnika (także osób towarzyszących) obowiązuje odbycie wachty kuchennej w trakcie obozu – przygotowanie śniadania, kolacji, utrzymanie porządku w części kuchennej, sprzątnięcie po posiłkach.

Kadra:

Anita Stani – (kierownik) anita.stani@gmail.com tel. 501 920 767

odwiedź nas na

Zapisy

Jeśli zapoznałeś się już z cennikiem oraz regulaminem zapisów i płatności, użyj przycisku poniżej aby się zapisać:

Dlaczego warto – galeria

Szczegóły::

Organizator: SJ "Szarża"

  • Baza Letnia
  • Łyna
  • Nidzica
  • 13-100
  • Polska

Data:

  • 23 June 2024 17:00   -   29 June 2024 16:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza