Obóz studencki “TRÓJKA”

16 July 2023

Data rozpoczęcia:

16 July 2023

Szczegóły::

Baza Letnia

Po turnusie szkoleniowym i rodzinnym – czas wreszcie na Nas 🙂

Gorący obóz jeździecki w starym, dobrym, “studenckim” stylu

“Gorący” – bo będzie się działo…

Studencki” – bo rekreacyjno – wypoczynkowy dla wszystkich, którzy osiemnaste urodziny mają już za sobą, dla tych którzy obecnie mają status studenta, jak i tych, którzy studentami pozostają już tylko duchem;

“W starym, dobrym stylu” – bo jesteśmy wierni szarżowej tradycji, związanej z organizowaniem wakacyjnych obozów w klimacie studenckim.

Zapraszamy obozowiczów i waletów!

W planach jak co roku: opalanko i kąpiele, podróże rowerowe, gitarowe ogniska do białego rana, tereny nocne i o świcie, pławienie koni, drinki z palemką, turnieje i zawody konne, wyprawa do rezerwatu przyrody Źródła Rzeki Łyny, kajaki po dzikiej Łynie i rwącej Marózce, dżygitówka, integracyjne gry i zabawy intelektualne oraz sportowe, wachty, rajd konny, a także wiele innych atrakcji i aktywności!

W tym roku w ramach poszerzania horyzontów jeździeckich ponownie odbędą się zajęcia z pracy z koniem z ziemi, a dla chętnych możliwe będą też jazdy tzw. ”dosiadowe”. Zajęcia te będą świetnym uzupełnieniem jazd na placu i w terenie.

Nasz obóz charakteryzuje letnia, wakacyjna atmosfera – krótkie spodenki, opalanko, drinki z parasolkami, leżakowanie na ganku, tudzież na czworoboku, zrywanie poziomek, nocne kąpiele w jez. Orłowskim, podróże małe (rowerem) i duże (konno), wesołe, szalone towarzystwo, super atmosfera, hektary pola namiotowego i klimatyczne “windy do nieba” 😉

Poznaj nas na Facebook’u:

Poznaj nas na Insta:

Kadra:

Weronika Wójcik (Werka) – kierownik, werka.wojcik@yahoo.pl / tel. 888 360 124
Jakub Grzymała (Kuba)
Andrzej Duszyński (Andrew)
Agnieszka Ciopińska (Aga)

Jeśli zapoznałeś się już z cennikiem oraz regulaminem zapisów i płatności,użyj przycisku poniżej aby się zapisać. Wybierz czy zapiszesz się na dwa tygodnie obozu (opcja najkorzystniejsza) czy wybierzesz tylko pierwszy lub drugi tydzień:Dlaczego warto – zobacz foty:


Szczegóły::

Łączna liczba miejsc: 20

Organizator: SJ "Szarża"

  • Baza Letnia
  • Łyna
  • Nidzica
  • Polska

Data:

  • 16 July 2023 17:00   -   30 July 2023 12:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza