Obóz 6 – Rekreacyjny

27 August 2023

Jazda konna cennik

Data rozpoczęcia:

27 August 2023

Szczegóły::

Baza Letnia

Kto nas zna wie już, że Łyna się zatrzęsie jak nas zobaczy!

Jeżeli chcesz spędzić końcówkę lata w sposób najfajniejszy z możliwych, to koniecznie musisz pojechać z nami do Łyny!

Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych, początkujących i starych koniarzy, starych i młodych (ale nie za młodych – musisz już posiadać dowód osobisty :P)

Obóz dla uczestników pełnoletnich. Ewentualnego odstępstwa od tej zasady może dokonać kierownik obozu.

Co będziemy robić?

To, co Tygryski lubią najbardziej!

Jeździć konno

– pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Codziennie na ujeżdżalni i w terenie, jazdy dla początkujących i zaawansowanych, w niewielkich grupach, na dobrze wyszkolonych i przyjaznych koniach (jedna jazda dziennie trwająca 1,5 – 2 h)

Imprezować

– codziennie przy dźwiękach gitary lub muzyki. Kultywować będziemy tradycje jeździeckie, prześpiewamy cały szarżowy śpiewnik, w którym są i szanty i klasyka polskiego rocka i …. 

Wachtować

– pracować jeden dzień w stajni i jeden dzień w kuchni. Każdy z was będzie miał okazję zobaczyć jak wygląda życie w stajni od kuchni i życie w kuchni od kuchni! Nie bójcie się –  wszystkiego Was nauczymy.

Odpoczywać

– każdy na swój sposób, a możliwości jest wiele: kocyk, hamak, ponton, plaża, siatkówka, grzyby, wycieczki rowerowe, planszówki, bieganie nago po polach, kąpiele w jeziorach w dzień i w nocy, oglądanie jazd z loży szyderców itp.

Kadra

Małgorzata Radło-Kulisiewicz – Kierownik obozu – tel. 505 064 428

Wpłać zaliczkę i zapisz się

Wybierz opcję:

Naciśnij przycisk aby zobaczyć szczegóły i zdecydować. Wcześniej możesz zapoznać się z CENNIKIEM  oraz regulaminem zapisów i płatności. Gdy wypełnisz dane swoje i osób towarzyszących, to zobaczysz podsumowanie kosztów jeszcze przed utworzeniem rezerwacji. Zwróć uwagę na dodatkowe informacje widoczne po kliknięciu ikonki “i”

Dlaczego warto – zobacz galerię


Szczegóły::

Łączna liczba miejsc: 20

Organizator: SJ "Szarża"

  • Baza Letnia
  • Łyna
  • Nidzica
  • Polska

Data:

  • 27 August 2023 17:00   -   3 September 2023 12:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza