Obóz 6 – Studencki

22 February 2024

Data rozpoczęcia:

11 August 2024

Szczegóły::

Baza Letnia

Obóz studencki

Człowieku! To obóz dla studentów w różnym wieku!

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych w jeździectwie i grach karcianych, terenowych i rowerowych wypadów nad jezioro… Słowem obóz dla miłośników nie tylko jazdy konnej, ale ludzi aktywnych przez większość letniej doby.

Stałym punktem programu niezależne od pogody jest jazda konna na placu lub w terenie, w zależności od potrzeb i możliwości obozowicza. Pracę z końmi, opiekę nad nimi i podnoszenie świadomości jeździeckiej stawiamy na pierwszym miejscu.

Będziemy nagrywać wybrane elementy jazdy po to, żebyście mogli zobaczyć siebie na koniu już po jeździe, skonfrontować uwagi instruktora z obrazem i lepiej zrozumieć oddziaływanie ciała i pomocy jeździeckich.

Dla osób początkujących zaskakujące będzie porównanie ujęcia z pierwszego i ostatniego dnia obozu. Dla osób zaawansowanych podstawy treningu skokowego.

Wachtujemy na obozie, czyli w wybranym dniu pomagamy w pracach stajennych i kuchennych. Każda wachta trwa jedną dobę, od godz. 17 do 17 dnia następnego. We wspomnieniach większości obozowiczów, poza aspektem czysto jeździeckim, na długo pozostają ogniska, które mają to do siebie, że rozkręcają się w postępie geometrycznym.

Kadrę stanowią instruktorki o bogatym i wieloletnim doświadczeniu jeździeckim i umiejętnością przekazywania tej wiedzy kursantom.

Obóz dla uczestników pełnoletnich. Ewentualnego odstępstwa od tej zasady może dokonać kierownik obozu.

Uczestnicy jeżdżą konno 1 raz dziennie:
• 1 h lekcja na ujeżdżalni lub
• 1,5 h jazda w terenie lub
• 30 min lonża

Obóz trwa od niedzieli godz. 17 do kolejnej niedzieli godz. 12. W każdą niedzielę konie odpoczywają i nie jeździmy.

Obozy są organizowane są w bazie letniej w Łynie na Mazurach. Uczestnicy samodzielnie dojeżdżają do bazy. Zakwaterowanie jest we własnych namiotach lub na jednoprzestrzennym poddaszu domu w Łynie. Są tam niskie łóżka z materacami, wymagane są własne śpiwory.

Wyżywienie to 3 posiłki dziennie o godzinach ustalanych w czasie obozu – mogą być zmienne w zależności od warunków pogodowych, które mają wpływ na godziny jazd konnych. Nie gwarantujemy różnych diet.

Keywords: #tereny #nagrywanie_jazd #elementy_treningu_skokowego #aktywność_zależnie_od _pogody #cytrynówka

Kadra

Małgorzata Radło – Kierownik obozu – tel. 505 064 428

Wpłać zaliczkę i zapisz się

Wybierz opcję:

Naciśnij przycisk aby zobaczyć szczegóły i zdecydować. Wcześniej możesz zapoznać się z CENNIKIEM  oraz regulaminem zapisów i płatności. Gdy wypełnisz dane swoje i osób towarzyszących, to zobaczysz podsumowanie kosztów jeszcze przed utworzeniem rezerwacji. Zwróć uwagę na dodatkowe informacje widoczne po kliknięciu ikonki “i”

Dlaczego warto – zobacz galerię


Szczegóły::

Organizator: SJ "Szarża"

  • Baza Letnia
  • Łyna
  • Nidzica
  • 13-100
  • Polska

Data:

  • 11 August 2024 17:00   -   17 August 2024 12:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza