Obóz 6 – Rekreacyjny z jogą

23 February 2024

Jazda konna cennik

Data rozpoczęcia:

21 August 2022

Szczegóły::

Baza Letnia

Kto nas zna wie już, że Łyna się zatrzęsie jak nas zobaczy!

Jeżeli chcesz spędzić końcówkę lata w sposób najfajniejszy z możliwych, to koniecznie musisz pojechać z nami do Łyny!

Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych, początkujących i starych koniarzy, starych i młodych (ale nie za młodych – musisz już posiadać dowód osobisty :P)

Co będziemy robić?

To, co Tygryski lubią najbardziej!

Jeździć konno

– pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Codziennie na ujeżdżalni i w terenie, jazdy dla początkujących i zaawansowanych, w niewielkich grupach, na dobrze wyszkolonych i przyjaznych koniach (jedna jazda dziennie trwająca 1,5 – 2 h)

Imprezować

– codziennie przy dźwiękach gitary lub muzyki. Kultywować będziemy tradycje jeździeckie, prześpiewamy cały szarżowy śpiewnik!

Wachtować

– pracować jeden dzień w stajni i jeden dzień w kuchni. Każdy z was będzie miał okazję zobaczyć jak wygląda życie w stajni od kuchni i życie w kuchni od kuchni! Nie bójcie się –  wszystkiego Was nauczymy.

Odpoczywać

– każdy na swój sposób, a możliwości jest wiele: kocyk, hamak, ponton, plaża, siatkówka, grzyby, wycieczki rowerowe, planszówki, bieganie nago po polach, kąpiele w jeziorach w dzień i w nocy, oglądanie jazd z loży szyderców itp.

Ćwiczyć jogę

To już kolejny raz, kiedy na nasz obóz zawita Lidia Pawela  – joginka. Oprócz jazdy konnej codziennie przez 60 min, będziemy zgłębiać tajniki jogi pod czujnym okiem profesjonalistki. Lidia także jeździ konno, więc wie jak nikt inny, co zrobić żeby poznać nasze ciało, co przyniesie efekty podczas jazdy konnej.

Więcej o Lidce: https://www.facebook.com/Joga_teraz-109788703983818/

Kadra

Weronika Nadara – Kierownik obozu – weronika.nadara@gmail.com , tel. 606 835 111

Edyta Baranowska

Sylwia Dobkowska

Lidia Pawela- joga

Dlaczego warto – zobacz galerię


Wpłać zaliczkę i zapisz się

Wybierz opcję:

Naciśnij przycisk aby zobaczyć szczegóły i zdecydować. Wcześniej możesz zapoznać się z CENNIKIEM. Gdy wypełnisz dane swoje i osób towarzyszących, to zobaczysz podsumowanie kosztów jeszcze przed utworzeniem rezerwacji. Zwróć uwagę na dodatkowe informacje widoczne po kliknięciu ikonki “i”

Szczegóły::

Organizator: SJ "Szarża"

  • Baza Letnia
  • Łyna
  • Nidzica
  • 13-100
  • Polska

Data:

  • 21 August 2022 17:00   -   28 August 2022 12:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza