Obóz rodzinny 2B

Data rozpoczęcia:

11 July 2021

Szczegóły::

Baza Letnia

Rodzinny obóz konny

Jazda konna

Obóz rodzinny to czas, kiedy w Łynie spotykają się rodziny, rodzice i dzieci, które łączy wspólna pasja jeździectwa. Zapraszamy zaawansowanych jeźdźców oraz tych początkujących, zapraszamy także tych, którzy dopiero mają zamiar spróbować po raz pierwszy przygody z końmi. Zajęcia są dostosowane do umiejętności oraz wieku jeżdżących.

Uczestnicy jeżdżą konno 1 raz dziennie:

• 1 h lekcja w grupie na ujeżdżalni lub
• 1,5 h jazda w terenie lub
• 30 min lonża lub oprowadzanka z ćwiczeniami dla dzieci lub
• 15 min oprowadzanka dla maluszków.

W tym roku ponownie będzie z nami profesjonalna trenerka, Victoria Cywińska. Jeźdźcy, którzy osiągnęli już poziom swobodnej, samodzielnej jazdy będą mogli skorzystać z 3 treningów z Viki, aby doszlifować swoje umiejętności oraz osiągnąć jeszcze lepszy kontakt z koniem. Liczba miejsc jest ograniczona. Dla wszystkich Viki będzie prowadziła ciekawe zajęcia i ćwiczenia ‘na sucho’ oraz pogadanki o koniach.

Jazdy dodatkowe na obozie

Co roku nasza ‘wielka obozowa rodzina’ jest bardzo liczna. Zatem w trosce o dobrostan naszych koni, możliwość dokupienia pojedynczych jazd jest bardzo ograniczona. W wyjątkowych sytuacjach kierownik obozu może wyrazić na to zgodę – wówczas obowiązują ceny podane w cenniku ogólnym (sekcja cennik obozowy 2021)

Kwestie organizacyjne

Obóz rodzinny trwa od niedzieli godz. 17 do kolejnej niedzieli godz. 11. W każdą niedzielę konie odpoczywają i nie jeździmy.

Obozy są organizowane są w bazie letniej w Łynie na Mazurach. Uczestnicy samodzielnie dojeżdżają do bazy. Zakwaterowanie jest we własnych namiotach lub na poddaszu domu w Łynie. W domu są prycze z materacami, wymagane są własne śpiwory.

Wyżywienie to 3 posiłki dziennie o godzinach ustalanych w czasie obozu – mogą być zmienne w zależności od warunków pogodowych, które mają wpływ na godziny jazd konnych.

Wachty

W trakcie obozu wszyscy uczestnicy dorośli i nastolatki są zaproszeni do pełnienia wachty kuchennej i/lub zakupowej. Wachta polega na przygotowywaniu we wskazanym dniu kolacji, a następnego dnia śniadania oraz pomocy paniom kucharkom w przygotowaniu obiadu. W czasie swojej wachty uczestnicy utrzymują porządek w kuchni i w łazienkach. Wachta zakupowa to wyprawa samochodem do Nidzicy po niezbędne sprawunki, których listę przygotowuje wachta kuchenna.

Atrakcje

Czas wolny od jazd i wacht spędzamy na błogim lenistwie, spacerach po lesie, kąpieli w jeziorach lub zwiedzaniu pięknej okolicy.

Co wieczór siadamy do ogniska, aby wspólnie śpiewać jeździeckie, i nie tylko, piosenki.

Ostatniego dnia obozu organizujemy turniej / zawody / rajd w zależności od chęci i umiejętności uczestników.

Zapraszamy, dołączcie do grupy FB Łyna Obóz Rodzinny! 

Zapisy na obozy rodzinne

 1. Przed zapisaniem się na obóz koniecznie zapoznaj się z Regulaminem oraz cennikiem obozu rodzinnego.
 2. Rezerwacja miejsca na obozie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zapisów (przyciski poniżej) oraz wpłatę zaliczki za każdego zapisanego członka rodziny
 3. Druga rata, czyli pozostała należność za wszystkich zapisanych członków rodziny, powinna być wpłacona najpóźniej do 15 czerwca 2021.
 4. Brak wpłaty drugiej raty w terminie może skutkować anulowaniem rezerwacji. Wcześniej wpłacona zaliczka nie jest zwracana.
 5. Dla członków Stowarzyszenia przewidziane są zniżki członkowskie – tu cennik ogólny.
 6. Formularz zapisów pozwala zapisać się na jeden lub dwa tygodnie obozu rodzinnego (2a i 2b) – należy wybrać odpowiedni przycisk poniżej.
 7. Wypełniając formularz zapisów jesteście proszeni o podanie danych osobowych wszystkich członków rodziny, którzy mają być objęci ubezpieczeniem NNW.
 8. Podczas wypełniania formularza dodatkowe informacje i wyjaśnienia pojawiają się po kliknięciu małej ikonki z literką “i

Dlaczego warto – galeria:

Formularz zapisów tutaj:

Brak wolnych miejsc 🙁

Łączna liczba miejsc: 45 (0 miejsc jest jeszcze dostępnych)

Organizator: SJ "Szarża"

 • Baza Letnia
 • Łyna
 • Nidzica
 • 13-100
 • Polska

Data:

 • 11 July 2021 17:00   -   18 July 2021 11:00
Udostępnij:
Dodaj do kalendarza