Asia Tokarska

O sobie

Swoją przygodę z jeździectwem rozpoczęłam w wieku 6 lat. Mój słomiany zapał szybko się skończył, odpuściłam… Do jeździectwa wróciłam na poważnie, gdy poszłam do gimnazjum. Pojechałam na swój pierwszy obóz, a zaraz po nim zaczęłam wachtować w Szarży. I już w niej zostałam. Był czas, kiedy z Szarży przeszłam do innej stajni i do dziś zadaje sobie pytanie: “Dlaczego?”. Jednak Szarża ma to coś, przyciągnęła mnie do siebie z powrotem i nie chce puścić.
W przeciwieństwie do wielu osób nie powiem, że konie są w moim sercu od zawsze i że ta pasja sprawiała mi wyłącznie samą radość. Do etapu, na jakim jestem teraz, dochodziłam dosłownie drogą przez mękę. Zawsze kosztowało mnie to wiele pracy i wysiłku, ale kochałam konie tak bardzo, że wola walki prowadziła mnie do ciągłego rozwoju. Oczywiście po drodze poddałam się kilka razy, usłyszałam kilkukrotnie, że po prostu nie nadaje się do tego sportu, i zaliczyłam też kilka wypadków, po których mój entuzjazm zdecydowanie osłabł, jednak zawsze wracałam, aż w końcu wróciłam na dobre i zostałam instruktorem.
Chcę Wam pokazać, że jeździectwo to ciągła nauka i nie zawsze wszystko przychodzi łatwo, ale wystarczy trochę wiary w siebie, dobre chęci, wola walki i szczypta samodyscypliny, a wiele można osiągnąć.
Dlatego zapraszam do siebie na jazdy wszystkich, którzy się nie poddają i chcą dalej się rozwijać.

Kontakt

tel. 693 345 123

Zobacz kiedy Asia prowadzi jazdy – grafik jazd