You are currently viewing Liga Mazowsza – Zawody w skokach przez przeszkody

Liga Mazowsza – Zawody w skokach przez przeszkody

13 maja odbyły się organizowane przez nasze stowarzyszenie zawody w skokach przez przeszkody – towarzyskie, jak również w ramach eliminacji do Ligi Mazowsza. Zawodnicy walczyli w 8 konkursach: Open, Kuców, LL, L (w tym Egzamin Licencyjny) oraz L i P. Wielu z nich wystąpiło w barwach SJ Szarża, gdyż cały czas staramy się podnosić nasze umiejętności jeździeckie.
Wspaniała pogoda sprawiła, że organizacja imprezy udała się doskonale, a podłoże dla koni na ujeżdżalni było wyśmienite. Królował uśmiech, atmosfera dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Zawodników-debiutantów wspieraliśmy brawami.
Wszystkich gości witaliśmy z otwartymi ramionami, a wolontariusze SJS najmłodszych z nich zabawiali w kąciku gier. Dzieci cieszyło malowanie buzi i loteria fantowa. Koledzy – ułani ze Stowarzyszenia Kawalerii Ochotniczej im. 23 Pułku Ułanów Grodzieńskich prezentowali swoje mundury i rząd koński. Wszyscy mogli dosiąść ułańskiego ćwiczebnego konia i spróbować sposobu trzymania wodzy munsztukowych. Głodnych wspierały barki z grillowanymi dobrościami, kawą i ciastami.
Zawody honorowym patronatem objął Burmistrz Gminy Brwinów pan Arkadiusz Kosiński.
Imprezę wsparli sponsorzy:
EQUiDEA
Wet Farma,
VisitZakopane.pl
Smart Sushi
Sorrel Horse,
Przystań Odnowa,
Match Point
Walkways 4U
Alvae,
RedBull
Akademia Jeździecka,
Konna Cafe,
Olga Kasprzyk fotografia,
Ortem Sails,
Fit and Jump,
Aura,
You & Your Horse,
Horvital,
Unikatowe Tabliczki Na Boks,
Joanna Komorowska Design,
Smaczki Lopez,
Zajazd Sebory.
 [ess_grid alias=”zawody-2017″][/ess_grid]