Obóz Rekreacyjny

15.08.2021 – 22.08.2021

ZAPISZ SIĘ >>

15.08.2021 – 22.08.2021

Obóz konny rekreacyjny

Chcesz odpocząć od dźwięków miasta i troszeczkę wychillować? W takim razie, musisz pojechać z nami do Łyny i spędzić tam najlepsze chwile w te wakacje (jeżeli masz już dowód, to miejsce w sam raz dla Ciebie )

Co będziemy robić?

Przede wszystkim jeździć konno – rekreacyjnie, ale możemy też bardziej ambitnie. Na ujeżdżalni oraz w tereny, żeby podziwiać piękno Łyny.

Kąpać się w jeziorku – kto już był ten wie, że okolica jest pełna przecudownych jeziorek, gdzie woda jest ciepła, a gdzie pływać można godzinami, w ciągu dnia jak i w nocy… na waleta. 😛

Ogniskować – codziennie wieczorem, najlepiej przy dźwiękach gitarrry i do białego rana.

Wachtować – czyli pracować po jednym dniu w kuchni i w stajni, ale nie jakoś wybitnie ciężko 😛 (wszystkiego dowiecie się na miejscu, więc bez obaw).

Chillować – każdy na swój sposób, a jest ich wiele: wycieczki rowerowe, leżakowanie szyderowanie na loży szyderców, jedzenie, zabawy z pieskami, planszówki i w każdy inny sposób jaki tylko sobie wymyślicie!

Co warto ze sobą zabrać?

– śpiworek/kocyk + poduszka,
– [opcjonalnie] materac,
– czołówka/latarka,
– kołczan prawilności (nerka),
– GITARRRA oraz inne instrumenty (to bardzo ważny element każdego wieczoru, więc jeżeli takowe posiadacie i umiecie na nich grać, to bierzcie),
– PLANSZÓWKI (duuuuuużo planszówek!!),
– rower.

Kadra

Ola Radziszewska – Kierownik obozu – tel. 664 262 833

Asia Tokarska

Kacper Wołodko

Cena:

1199 zł /tydzień (studenci – 1099 zł/tydzień )

[ess_grid alias=”oboz-rekreacyjny”]