Obozy konne na Mazurach

Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża” od 30 lat organizuje obozy jeździeckie w letniej bazie w Łynie.

Letnie obozy konne na Mazurach

Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża” od 30 lat organizuje obozy jeździeckie w letniej bazie w Łynie na Mazurach. Obozy konne skierowane są do osób powyżej 18 roku życia. Zarówno początkujących, jak i zaawansowanych znajdą tu miejsce dla siebie. Obozy rekreacyjne gwarantują naukę jazdy konnej w malowniczej scenerii. Doświadczeni instruktorzy przekażą Wam nie tylko podstawy dobrego jeździectwa, ale także zaszczepią w Was miłość do koni. Wieczorem uczestnicy obozów integrują się przy ognisku i dźwiękach gitary!

Wakacje w siodle na Mazurach

Wczasy w siodle to doskonała propozycja dla miłośników koni i jazdy konnej. Podczas takich wakacji można spędzić czas w przyjemny sposób, poznając tajniki jeździectwa i ciesząc się aktywnym wypoczynkiem. Warto z tego skorzystać, ponieważ taka forma spędzania wolnego czasu pozwala nie tylko na aktywność fizyczną, ale także na kontakt z naturą i zwierzętami. Jest to doskonała okazja do oderwania się od codziennych obowiązków i zatroszczenia się o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Ponadto, jazda konna ma zbawienny wpływ na nasze ciało i kondycję.

Podczas wakacji w siodle można także poznać nowych ludzi i nawiązać ciekawe relacje ze współuczestnikami. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poszerzenia swojej wiedzy na temat jeździectwa. Dla wielu osób jest to również możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa i przeżycia niezapomnianych chwil w otoczeniu koni.

Obozy konne dla początkujących

Skontaktuj się z nami jeżeli masz jakiekolwiek pytania. Pomożemy Ci odpowiednia przygotować się lub Twoje dziecko

Dostępne obozy konne

Obóz konny dla początkujących

Zapraszamy wszystkich początkujących miłośników jazdy konnej do rezerwacji miejsca na naszym obozie konnym na Mazurach. Nasz ośrodek jeździecki znajduje się w malowniczej okolicy w Nidzicy, gdzie możecie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczy się jazdy konnej. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się jeździć konno lub doskonalić swoje umiejętności. Nasza ośrodek jeździecki lub nasz stajnia zapewnia wyżywienie, zakwaterowanie oraz aktywny wypoczynek.

Obozy konne dla dorosłych

Obóz konny dla dorosłych to doskonała okazja, aby połączyć wypoczynek z pasją do jazdy konnej. To miejsce aktywnego wypoczynku na Mazurach, gdzie można spędzić czas z innymi miłośnikami jeździectwa. Różni się od zwykłego obozu konnego przede wszystkim tym, że skierowany jest do dorosłych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności jeździeckie. Warto skorzystać z oferty Stowarzyszenia Jeździeckiego Szarża, które organizuje obozy konne m.in. na stadninie koni w Nidzicy na Mazurach.

Podczas pobytu w obozie konnym dla dorosłych można zdobywać nowe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz spędzać całe dnie w stadninie.

Obóz konny na Mazurach - cennik

ObózCena normalna *Cena dla członka SJS (5% rabatu)**Typ członkostwa upoważniającego do rabatu
1 Obóz Szkoleniowy 7 dni2.500 zł2.375 zł Aktywne
2A Obóz Rodzinny 7 dni2.000 zł1.900 złAktywne
2B Obóz Rodzinny 7 dni2.000 zł1.900 złAktywne
2 Oboz rodzinny 14 dni3.500 zł3.325 złAktywne
3 Obóz Studencki 14 lub 7 dni3.500 zł
lub
2.000 zł
3.325 zł
lub
1.900 zł
Aktywne
4 Obóz Rekreacyjny 14 lub 7 dni3.500 zł
lub
2.000 zł
3.325 zł
lub
1.900 zł
Aktywne
5 Obóz Rekreacyjny 14 lub 7 dni3.500 zł
lub
2.000 zł
3.325 zł
lub
1.900 zł
Aktywne
6 Obóz Rekreacyjny 7 dni2.000 zł1.900 złAktywne
UWAGA 1. UWAGA ! Wykonując przelewy bezpośrednio na konto SJ Szarża należy precyzyjnie podać tytuł płatności tzn. za kogo, co opłacacie, jeśli za karnet jazd to dla kogo, jeśli jazdę pojedynczą to w jakim terminie, jeśli uczestnictwo w obozie to numer obozu i tygodnia jeśli dotyczy to tylko jednego tygodnia na obozie dwutygodniowym. Pozwoli to nam łatwo, bez zbędnej straty czasu ustalić czego dotyczy dana płatność. SAMO IMIĘ JEŹDŹCA NIE WYSTARCZY! (W przypadku obozów letnich zdecydowanie preferujemy płatności online przez system rezerwacyjny - obsługa ręcznych przelewów kosztuje nas dodatkową pracę ręczną)

UWAGA 2. Osoby, które chcą skorzystać ze zniżki dla członków muszą być członkami SJ "Szarża" z członkostwem Aktywnym, co oznacza, że muszą wypełnić odpowiedniądeklarację członkowską, nie wystarczy sama wpłata składki.

Cennik - innych opcji (usług) obozowych (2024 r.)

Cennik ogólny obozówCena normalna
[zł]
Cena dla Członka SJS
[zł]
% rabatuTyp członkostwa
Całodzienne wyżywienie100 zł100 zł0%
Śniadanie25 zł25 zł0%
Obiad50 zł50 zł0%
Kolacja25 zł25 zł0%
Nocleg - osoba dorosła za dzień60 zł55 zł10%Bazowe lub Aktywne
Nocleg - dziecko powyżej 7 r.ż. za dzień30 zł25 zł10%Bazowe lub Aktywne
Koń prywatny waleta za dzień70 zł65 zł10%tylko Aktywne
Jazda na ujeżdżalni dla waleta125 zł125 zł0%
Jazda w teren dla waleta190 zł190 zł0%
Lonża125 zł125 zł0%
Oprowadzanka50 zł50 zł0%
Jednorazowa opłata za podłączenie jednego campera/przyczepy do zasilania 240V AC ryczałt za dzień15 zł15 zł0%
Pakiet waletowy (spanie + jedzenie) dzienny160 zł145 zł10%Bazowe lub Aktywne
Pakiet waletowy (spanie + jedzenie) tygodniowy1120 zł950 zł15%tylko Aktywne
Pakiet waletowy (spanie + jedzenie) 14 dni2240 zł1900 zł15%tylko Aktywne
Członkostwo Bazowe – posiadają członkowie, którzy opłacili Podstawową składkę roczną w wysokości 60 zł (za 2024 r.) i maja dostęp do zniżek tylko w przypadku kilku usług.
Członkostwo Aktywne – posiadają członkowie, którzy opłacili Rozszerzoną składkę roczną w wysokości 120 zł (za 2024 r.) i mają dostęp do zniżek w przypadku wszystkich usług.

UWAGA. Osoby, które chcą skorzystać ze zniżki dla członków muszą być członkami SJ "Szarża", co oznacza, że muszą wypełnić deklarację członkowską, nie wystarczy sama wpłata składki.
Członkostwo Aktywne zawiera w sobie wszystkie opcje dostępne w przypadku Członkostwa Bazowego.

Co zabrać ze sobą na obóz konny?

Na obóz konny warto zabrać kilka podstawowych rzeczy, które sprawią, że wyprawa będzie komfortowa i bezpieczna. Na pewno niezbędna będzie odzież termoaktywna oraz wygodne obuwie, najlepiej wierzchnie buty z miękką podeszwą zapewniającą odpowiednią przyczepność do strzemion. Nie można zapomnieć o kasku chroniącym głowę przed urazami w przypadku upadku. Oprócz tego warto zabrać latarkę na wypadek nocnych wypraw. Warto również zabrać ze sobą podstawowy zestaw apteczny na wypadek drobnych urazów.

Nasz poradnik: W co ubrać się na jazdę konną ?