Pensjonat dla koni

Zaledwie 15 km od Warszawy ale w okolicy lasów i rozległych terenów

Zapraszamy do skorzystania z naszego pensjonatu!

Nasza stajnia jest położona zaledwie 12 km od Warszawy, ale w okolicy lasów i rozległych terenów przeznaczonych do jazdy konnej.

Dysponujemy zarówno przestronnymi łąkami, na których konie spędzają większość czasu zwłaszcza w okresie letnim, jak również wieloma padokami na zimowe wieczory. Sprawdź również: Wczasy w siodle Mazury

Co oferujemy?

Dla koni pensjonatowych przeznaczoną mamy przestronną, murowaną stajnię z siodlarnią, istnieje również możliwość całodobowego padokowania koni.

Dysponujemy również dużą, dobrze oświetloną ujeżdżalnią z kompletem przeszkód i czworobok. Nie posiadamy hali i karuzeli.

W standardzie obsługi zapewniamy dwukrotne podbieranie obornika  w ciągu dnia, ścielenie, wybieranie boksu do czysta raz w tygodniu, trzykrotne karmienie w ciągu dnia –  siano + obrok, wypuszczanie koni na padok lub na łąkę.

Opiekę nad końmi, oprócz osób zatrudnionych na stałe, sprawują również wolontariusze, miłośnicy koni. Jesteśmy w stałym kontakcie z kowalami oraz mamy możliwość szybkiej konsultacji weterynaryjnej.

Stajnia daje możliwość korzystania z pomocy naszych instruktorów,  a także wspólnych wyjazdów w teren czy uczestnictwa w rajdach, Hubertusach. Z jednej strony jest cisza i spokój, z drugiej istnieje możliwość poznania nowych ludzi i wspólnej zabawy.

Jaki jest koszt pensjonatu?

Wszystkie ceny w naszym aktualnym CENNIKU, dla wygody poniżej podajemy właściwy fragment cennika:

Cennik - inne usługi (obowiązuje od 1.10.2023)

Inne usługiCena normalnaCena dla Członka SJSProcent rabatuTyp członkostwa
Pensjonat 1500 zł1425 zł5%Aktywne
Warsztaty jeździeckie dla dzieci - 5 dni1000 zł900 zł10%Aktywne
Rajdy - cena za dzień rajdu250 zł225 zł10%Aktywne
Członkostwo Bazowe – posiadają członkowie, którzy opłacili Podstawową składkę roczną w wysokości 60 zł (za 2023 r.) i maja dostęp do zniżek tylko w przypadku kilku usług.
Członkostwo Aktywne – posiadają członkowie, którzy opłacili Rozszerzoną składkę roczną w wysokości 120 zł (za 2023 r.) i spełniają pozostałe wymagania Członkostwa Aktywnego.
Członkostwo Aktywne zawiera w sobie wszystkie opcje dostępne w przypadku Członkostwa Bazowego.

UWAGA. Osoby, które chcą skorzystać ze zniżki dla członków muszą być członkami SJ "Szarża", co oznacza, że muszą wypełnić deklarację członkowską, nie wystarczy sama wpłata składki.

Leave a Reply