You are currently viewing Szarżowy Bal Przebierańców – 16.02.

Szarżowy Bal Przebierańców – 16.02.

Zaklepujcie sobie sobotę 16.02.2019r. na bal!
Starujemy około 20:30.

Jak co roku spotkajmy się w Popówku, aby wyszaleć się pląsając w przeróżnych przebraniach w rytm muzyki.

Najwyższa pora zacząć się zastanawiać za kogo lub za co przebierzecie się w tym roku i rozpocząć przygotowania!

Po północy, po wspólnym odśpiewaniu Samosierry, ogłoszone zostaną wyniki konkursu na Królową i Króla Balu. Kto wie, może w tym roku to będziesz Ty?

Jak co roku również będziemy potrzebować Waszej pomocy, tj. sprzętu grającego – laptopa i głośników, więc jeśli ktoś takimi dysponuje i zechce się nimi podzielić – dawajcie znać
A może jest ktoś kto chciałby dostać fuchę dja?

Przekąski i napoje przynosimy takie, które lubimy, i dzielimy się nimi z innymi lub zjadamy gdzieś po kryjomu 😉 Oczywiście ciacha, sałatki własnego wyrobu, itp. też bardzo mile widziane!

Kto zechce wracać do rzeczywistości pozapopówkowej dopiero następnego dnia niech zaopatrzy się w śpiwór, karimatę, materac .

I najważniejsze :))) wspólna impreza = wspólna odpowiedzialność, niech imprezy ze zbędnym “przytupem” pozostaną historią.

A na koniec oczywista oczywistość – pomagamy w sprzątaniu, czy to rankiem w niedzielę, kiedy już się ockniemy po kilku godzinach snu, wówczas doprowadzamy domek i okolicę do stanu używalności, czy to w środku nocy, kiedy będziemy się już zbierać do domu, ogarnijmy coś wokół siebie, wyrzućmy worek ze śmieciami do kontenera, itp.

Do zobaczenia!