Kochani!

 

Dziękujemy za dotychczasową pomoc. Jesteście wielcy!!!

 

Teraz ruszamy z nowym pomysłem, o którym dumamy już od dłuższego czasu, a mianowicie jest to WIRTUALNA ADOPCJA, czyli możliwość zdalnego zaopiekowania się koniem.

 

Dlaczego warto?

 

Wirtualna adopcja to sposób, aby pozostać w kontakcie z ulubionym koniem pomimo obecnych okoliczności. Planujemy stworzyć grupę na FB “wirtualnych opiekunów”, aby w miarę możliwości dostarczać Wam wieści o tym, jak się miewa Wasz kopytny przyjaciel. 🙂

 

Ponadto, jeśli zdecydujecie się na wsparcie, powiesimy tabliczkę z Waszym imieniem i nazwiskiem na boksie Waszego wybrańca. Oczywiście, tabliczka to tylko symboliczne podziękowanie, bo najważniejsze jest Wasze serce i pomoc stajni w ciężkim dla niej okresie.

 

 

WIRTUALNY OPIEKUN KONIA

 

Minimalna wpłata na rzecz konia to 50 zł miesięcznie (z deklaracją na minimum trzy miesiące).

Naturalnie, można zaopiekować się większą ilością koni. Zaopiekuj się koniem i powiadom znajomych (również spoza Szarży) o takiej możliwości wsparcia stajni. Poza wpłacaniem pieniędzy na swojego wybranego konika można oczywiście robić mu dodatkowe prezenty (np. kantar, sól itp.).

Przypominamy, że pozostałe akcje (aukcja, zrzutka, 1%) wciąż są aktualne.

 

REGULAMIN WIRTUALNEJ OPIEKI NAD KONIEM

 

1. Wirtualnej opieki może dokonać każdy dorosły w imieniu własnym lub swojego dziecka.

2. Wpłacamy pieniądze z dopiskiem “DAROWIZNA Wirtualna opieka” – oraz ewentualnie imię konia – na rachunek SJ Szarża – 10 1050 1924 1000 0022 8888 5375.

3. Deklarowaną kwotę wpłacamy comiesięcznie lub całą kwotę z góry.

4. Mailowo (szarza@szarza.pl) wysyłamy potwierdzenie przelewu oraz deklarację kwoty, którą będziemy wpłacać minimum przez trzy miesiące. Podajemy też nazwę konia oraz imię i nazwisko (lub pseudonim) osoby, która będzie umieszczona na tabliczce na jego boksie (tym samym dając zgodę na umieszczenie danych osobowych, ew. zaznaczamy, że nie chcemy tabliczki na boksie).

5. Po zweryfikowaniu powyższego, SJ Szarża tworzy dedykowaną tabliczkę i umieszcza ją na wyznaczonym boksie (zaznaczamy, że nie limitujemy ilości osób na konkretnego konia, więc tabliczek na jednym boksie może być więcej)

6. Tabliczki pozostaną na boksach na okres proporcjonalny do wysokości wpłat – 50 zł to jeden miesiąc tabliczki na boksie.

7. Planujemy stworzyć grupę na FB “wirtualnych opiekunów”. W miarę możliwości postaramy się fotografować tabliczki na boksach wraz z koniem i wysyłać opiekunom (w mailu z potwierdzeniem wpłaty można podać numer telefonu lub kontakt Facebook itp.). Być może w przyszłości zrobimy też tablicę pamiątkową z tych tabliczek.

8. Gdyby opiekun miał ochotę kupić coś dodatkowo swojemu podopiecznemu (np. kantar, sól itp.) to powinien się skontaktować z szarza@szarza.pl, aby ustalić szczegóły takiego zakupu.

 

Zapraszamy!