You are currently viewing Zdobyliśmy dotację na hipoterapię!

Zdobyliśmy dotację na hipoterapię!

Drodzy! Znamy już oficjalne wyniki głosowania w programie Tesco “Decydujesz – pomagamy”. Ostatecznie nasz projekt zajął II MIEJSCE , co oznacza, że OTRZYMAMY DOTACJĘ W WYSOKOŚCI 3000 ZŁ!

Co prawda zakup siodła do hipoterapii będzie trzeba nieco odłożyć w czasie, ale jest to wystarczająca kwota, aby sfinansować specjalną RAMPĘ DO WSIADANIA NA KONIA, czyli właśnie to, czego NAJBARDZIEJ nam brakowało, aby realizować zajęcia HIPOTERAPII w Szarży! Jest zatem powód do świętowania, a TO WSZYSTKO WASZA ZASŁUGA! ♥️

OGROMNIE DZIĘKUJEMY wszystkim z Was, którzy zagłosowali na Szarżę! Tym bardziej, że niejednokrotnie wiązało się to dla Was z nadłożeniem drogi  do sklepu, w którym na co dzień wcale zakupów nie robicie. Dziękujemy także tym z Was, którzy przyczynili się do rozpowszechnienia wieści o naszym projekcie poprzez udostępnienie posta i przekazanie tej wiadomości znajomym. WASZE ZAANGAŻOWANIE napełnia nas nową nadzieją i DAJE NAM KOPA DO DZIAŁANIA!

Co jest tym cenniejsze, że na wygranej nie koniec, bo czeka nas jeszcze REALIZACJA PROJEKTU. A plan jest taki:

01.05.- 31.06.2019 – bezpłatne 30-minutowe sesje hipoterapii raz w tygodniu dla osób z
niepełnosprawnością ruchową i/lub intelektualną

01.07.-31.08.2019 – poprowadzenie raz w tygodniu wspólnych zajęć ruchowych oraz warsztatów jeździeckich
na temat koni, jeździectwa i działania hipoterapii dla uczestników projektu, ich rodzin oraz wolontariuszy SJS,
mające na celu integrację osób niepełnosprawnych z lokalną społecznością

Wszystkich z Was, którzy chcieliby się zaangażować w jego realizację, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU z liderką tej inicjatywy – ANIĄ JEZNACH! (anna.jeznach82@gmail.com)

Zapraszamy też do zgłoszeń chętnych BENEFICJENTÓW projektu, czyli osoby, które takich zajęć potrzebują lub też reprezentujące je rodziny / organizacje pozarządowe.