{:pl}

O sobie: Moja przygoda z jeździectwem to długa historia. Szkółkę w Podkowie Leśnej ukończyłem w latach siedemdziesiątych, a później z nie
O sobie: Przygodę z jazdą konną zacząłem na studiach.W zasadzie jest to bardziej przygoda z ludźmi, a konie są jedynie,
O sobie: Bartek Prus - instruktor jazdy konnej, pasjonat końskich wypraw w teren połączonych ze spotkaniami z sarnami, dzikami, zającami,
O sobie: Jazda konna m.in. jazda w terenie jest super przeżyciem, szczególnie gdy jest spontaniczna i elastyczna, gdzie możemy również
O sobie: Chciałabym napisać: „Konno jeżdżę od dziecka”… ale nie. Nauczyłam się w wieku bardzo dorosłym. Może dobrze, bo to
O sobie Jeżdżę konno dłużej niż pamiętam. Instruktorem jestem od 1985 roku, a w Szarży pracowałam i trzymałam swoje konie
O sobie Moja historia z Szarżą to w zasadzie klasyczny scenariusz, ale z najlepszym możliwym twistem. Wróciłam do siodła jako
O sobie: Z końmi do czynienia mam od dziecka. Od zawsze kochałam te zwierzęta. Z zawodu jestem Technikiem Weterynarii i
O sobie: Pierwszy raz na konia wsiadłam w Łynie w '94 i bardzo spodobała mi się cała szarżowa oprawa, bo
O sobie: Jeżdżę konno od 1999 roku. Przygodę z końmi zaczęłam w 2001 roku, gdy kupiłam konia AsPik. Niemal od
O sobie: Mogę powiedzieć, że w Szarży i w Popówku jestem od zawsze, a konkretnie od jesieni 1983 r. kiedy
O sobie Zawsze byłam tym „dziwnym” dzieckiem z obsesją na punkcie koni. Grałam we wszystkie gry o koniach, oglądałam wszystkie
O sobie: "I gdy dziewczynka wpadnie w szał żeby konie kochać, to jest już przechlapane i nieodwołalne do końca życia"
O sobie: Dlaczego konie? Może dlatego, że towarzyszą mi od kołyski. Moi rodzice dzięki nim się poznali. Jeden dziadek był
{:}{:en}
O sobie: Moja przygoda z jeździectwem to długa historia. Szkółkę w Podkowie Leśnej ukończyłem w latach siedemdziesiątych, a później z nie
O sobie: Przygodę z jazdą konną zacząłem na studiach.W zasadzie jest to bardziej przygoda z ludźmi, a konie są jedynie,
O sobie: Bartek Prus - instruktor jazdy konnej, pasjonat końskich wypraw w teren połączonych ze spotkaniami z sarnami, dzikami, zającami,
O sobie: Jazda konna m.in. jazda w terenie jest super przeżyciem, szczególnie gdy jest spontaniczna i elastyczna, gdzie możemy również
O sobie: Chciałabym napisać: „Konno jeżdżę od dziecka”… ale nie. Nauczyłam się w wieku bardzo dorosłym. Może dobrze, bo to
O sobie Jeżdżę konno dłużej niż pamiętam. Instruktorem jestem od 1985 roku, a w Szarży pracowałam i trzymałam swoje konie
O sobie Moja historia z Szarżą to w zasadzie klasyczny scenariusz, ale z najlepszym możliwym twistem. Wróciłam do siodła jako
O sobie: Z końmi do czynienia mam od dziecka. Od zawsze kochałam te zwierzęta. Z zawodu jestem Technikiem Weterynarii i
O sobie: Pierwszy raz na konia wsiadłam w Łynie w '94 i bardzo spodobała mi się cała szarżowa oprawa, bo
O sobie: Jeżdżę konno od 1999 roku. Przygodę z końmi zaczęłam w 2001 roku, gdy kupiłam konia AsPik. Niemal od
O sobie: Mogę powiedzieć, że w Szarży i w Popówku jestem od zawsze, a konkretnie od jesieni 1983 r. kiedy
O sobie Zawsze byłam tym „dziwnym” dzieckiem z obsesją na punkcie koni. Grałam we wszystkie gry o koniach, oglądałam wszystkie
O sobie: "I gdy dziewczynka wpadnie w szał żeby konie kochać, to jest już przechlapane i nieodwołalne do końca życia"
O sobie: Dlaczego konie? Może dlatego, że towarzyszą mi od kołyski. Moi rodzice dzięki nim się poznali. Jeden dziadek był
{:}